Menu/Paparazzi: 1/Profil

(Je mi jedno, jak moc je tato písnička popová, rocková, rapová. Vkládám jí sem proto,
protože přesně vypovídá o mně a nejmenovanném člověku, o mojí situaci.)

Srpen 2011

Moje názory na všechny SON

31. srpna 2011 v 12:04 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Moje názory na všechny SON. Cože SON vlastně je? Soutěž O Nej... A pak už je na vás o čem to bude. Někdo udělá klasiku SONB a někdo třeba originální SONL (Lahůdku). Všechny tyhle SON jsou vlastně k ničemu a celé je to jeden velký podvod. A proto možná máte důvod proč žádné soutěže nedělám...


Konec prázdnin

30. srpna 2011 v 14:17 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Ne,opravdu. Vím,že mám myslet pozitivně,což dělám :). (Opravdu se teď směju přihlouplým nuceným úsměvem. Přesně jako Miley v HM Forever. Nechci sem tu fotku cpát,nýbrž nejsem žádná její velká fanenka,ale odkaz vám dám :).

Tak,na Andoru jsem se pěkně strapnila...Nebo strapním :D. Vím,jestli to tu bude číst někdo z Andoru, (což je pravděpodobné jako kdyby to tu četl...pejsek =D. Nechci je srovnávat se slimákami,snad jenom jednoho xD) tak by řekli (napsali :D :)) že to není nic. Musím říct že opravdu ne. Jestli se to vyřeší (což se vyřeší),lidi na to zapomenou :).


Dračí doba není jednoduchá 16.díl

29. srpna 2011 v 20:49 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Konečně došli do Lotheringu. Alistair se zastavil a podíval se na vesnici. ,,Lothering. Krásné jako obrázek." řekne s úsměvem. Morrigan si jeho úsměvu samořejmně všimla. ,,Takže...Se k nám přidáváš? Není tak lehké se ze smutku napíchnout na vlastní meč,že?" zeptá se s ironií. ,,Copak je tak těžké pochopit můj smutek?" vykřikne Alistair. ,,Co by jsi dělala kdyby ti umřela třeba matka?" zeptá se jí. ,,Potom,anebo předem než bych se začala smát?" odrazí jeho otázku Morrigan. ,,Jo,jako bych se na nic neptal." vzdá to Alistair. Daniellu najednou projelo svědomí. Najednou chtěla bránit Alistaira - a to s radostí naverbovala Morrigan! ,,Nech toho,Morrigan." řekne bez svého vědomí. ,,Měla bych?" odpoví Morrigan. Alistair už to nevydrží. ,,Plán." řekne rázným tónem. ,,Potřebujeme plán."

,,Zůstávám u prvního." začne Daniella. ,,Ale nevím ke komu prvnímu." dopoví smutně. ,,Četla jsi ty smlouvy?" přeruší jí Alistair. Danielle přikývne. ,,Vychází ze tří smluv - od mágů,elfů a trpaslíků." řekne.,, Na mapě jsem ti,když jsi usnula,nakreslil kde najdeme všechny tři."řekne Alistair.Danielle mapu vytáhne a vidí tam něco označené větším křížkem. Podívá se na Alistaira. ,,Arl Eamon. Potřebujeme jít za Arlem Eamonem. Ale také bych na něj tak nespoléhal." vysvětlí. ,,Tvůj nápad?" obrátí se Daniella k Morrigan. ,,Musíme jít za nepřítelem." řekne Morrigan nadšená z toho,že se jí na to zeptala. ,,Musíme najít Loghaina a zničit ho!" vykřikne. ,,Nesouhlasím." odpoví Alistair. ,,Řekla jsem pouze svůj názor." odpoví Morrigan. ,,Proč to necháváš na mě?" zeptá se rychle Daniella. ,,No,já nevím kam jít. A půjdu kamkoliv,kam jdeš ty." ,,To mě nepřekvapuje." řekne Morrigan. ,,Arl Eamon." řekne Daniella jen a obrátí se k vesnici. Pomalu k ní jde. Společníci odchází za ní a chápou to.

Dračí doba není jednoduchá 15.díl

26. srpna 2011 v 20:33 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Denerim. Na balcóně stojí královna Anora a zrádce Loghain (11.díl) . Loghain za zrádce považoval Šedé Srážce,a také že to všem řekl. Bohužel,většina lidí s ním nesouhlasila. ,,Tak musíme udělat vojsko,které bylo ztraceno u Ostagaru!" dopoví svůj proslov. ,,Pane! Mohu se na něco zeptat?" vykřikne Bann Teagan. ( Strýc bývalého krále a bratr Arla Eamona.) Logahain přikývne. ,,Opravdu za smrt krále mohou Strážci? Váš ústup byl...nenadálý." řekne odvážně Teagan. Lidi se udivili jeho statečností. ,,Je mi jedno co si myslíte. Já odešel právem, a za to mohou Šedí Strážci. Nebudu tolerovat nepřátelství od vás," začne a mávne rukou po celém obzoru. ,,ani od žádného obyvatele tady!" dopoví a odejde. Bann Teagan se nevěřícně podívá. Nakonec se otočí k odchodu. ,,Pane Teagane!" vykřikne Anora. ,,Můj otec dělá správnou věc. Nebo jí udělá. Věřte mi." řekne když se Teagan otočil. ,,A byla správná věc nechat zavraždit vašeho muže,vaše výsosti?" zeptá se Teagan a odejde. Anora se dlouho dívá za jeho obzorem,ale nakonec odejde.

Danielle,Alistair,Morrigan a Daniellin pes šli do Lotheringu. Byla tam celá skupina nejspíše banditů. ,,Pánové,někdo přichází. Nějaká skupinka a vede je nějaká krasotinka." řekne směrem k Danielle. ,,Šetři si slova." odpoví mu rychle. ,,Bandité." řekne Alistair. ,,Doporučuju jim dát pořádnou lekci." řekne Morrigan. Danielle kývne na Morriganinu větu a vytáhne dýku. ,,Žádné mýto nebude." řekne s úšklebkem a na všechny se vrhne. Morrigan a její pes jí s ochotou pomohou,ale Alistair do toho jde spíše z nucení. Po bitvě se velitel banditů vzdal. ,,Počkej...Nezabíjej mně!" vykřikne. ,,Dej mi všechno co jste nakradli!" vykřikne Danielle. Bandita jí hodil měšec zlaťáků. Danielle toho ale využila a i tak ho zabila. Spokojeně se usmála a dala měšec do baťohu. Nakonec se všichni,snad konečně,vydali do Lotheringu.

Hudba pro nás znamená všecko,že?

26. srpna 2011 v 20:24 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Hudba. Co si při ní představíte? Někdo si představí vážnou hudbu,která beze slov vyjadřuje opravdu nějakou věc,a my si z té hudby máme představit svojí náladu. Někdo se zase představí neuvěřitelné Rockové koncerty,co nemají hranic. A já si představím právě ty zpěváky a jejich cesta k známých hitech.

Já konkrétný styl hudby nemám. Jistě,já patřím ke skupinám,které hudba beze slov moc nebaví. (Snad krom karaoke),ale i já poslechnu záhadnou píseň,jako je tato. Ano,není zas tak záhadná,ale najdete v ní svoje pocity. A mám též ráda tuto píseň. A jakéže pocity ve mně vzbouzí? Je k ní i toto video,kde to zpívá ta ,,zpěvačka" Leliana. Ta píseň ve mě vzbuzuje utrpení. Žal. Ale přitom i naději. Mám z ní smíšené pocity,a když si chci odpočinout od moderní hudby,ráda si ji pustím.


Dračí doba není jednoduchá 14.díl

26. srpna 2011 v 11:17 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
,,Co?" vyhrkne Morrigan na matku. ,,Řekla jsem půjdeš s nimi. Oni tě potřebují,a ty to moc dobře víš." odpoví jí Flemeth rázným tónem. ,,Já...rozumím." řekne Morrigan nenadšeně. ,,Víte...to jistě? Nakonec,až odejde,bude odpadlík." řekne Alistair zdráhavě. (Nechci to tu rozepisovat,odpadlík je prostě nelegální mág.) ,,Vítej mezi námi." řekne Danielle šťastným tónem.Jde vidět,že je ráda,že tam bude další dívka. ,,Vezmeme jí.Tečka." odpoví směrem k Alistairovi. Koneckonců,vede ona,ne? ,,Doporučila bych jít do Lotheringu." řekne Morrigan. ,,Nebo - budu tichou průvodkyní,vyberte si." dopoví. ,,Ne,bude lepší když budeš říkat své názory." řekne s úsměvem Danielle. Potom se všichni sebrali do Lotheringu,ale napřed se utábořili. Danielle chtěla noc využít k promluvením se společníky. Napřed si chtěla promluvit s Alistairem. Koneckonců,on přišel snad o všechno co měl.

,,Alistaire?" zeptá se Daniella když si k němu sedne. ,,Co potřebuješ?" zeptá se Alistair chladně. Daniella se ale tónem nenechá zmást. ,,Chceš mluvit o Duncanovi?" zeptá se. ,,To...Nemusíš. Vím žes ho neznala tak dlouho jako já." odpoví jí Alistair. Není rád když někoho otravuje. ,,Zachránil i mne. Jen jsem si myslela že si potřebuješ promluvit." řekne Danielle soucítěně. Alistair to nejspíš vezme jako dobré znamení a rozpovídá se. ,,Prostě si myslím...Že jsem tam měl být s ním. Beru ho jako otce,víš? Prostě...může to znít hloupě,ale myslím si že jsem ho tam opustil." řekne. Daniellou projede malý šok. Vzpomene si na rodiče,na její útěk.. ,,Vůbec to nezní hloupě." odpoví. ,,Ale...to bych zřejmně zemřel. A to by ho nejspíše nepotěšilo." odpoví smutně,ale potom se podívá Danielle do očí. ,,Zemřel ti někdo blízký? Ne že bych se do toho chtěl vrtat,ale. Ty víš." zeptá se. ,,Před týdnem mi Arl Howe vyvraždil celou mojí rodinu." připomene mu Daniella. ,,Ano? Já,tu mluvím o Duncanovy a ty mezitím... Promiň." řekne Alistair,zdá se mu nefér,že jsou na vrchu jeho problémy. Na druhý den jdou do Lotehoringu,ale mezitím se něco děje v Denerimu...

Já jsem já... Je to pravda?

24. srpna 2011 v 14:55 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Tak z nudy přejíždím stránky. A přemýšlím. Jeden článek je na téma ,,měla by ses brát ráda taková,jaká seš.",ale kolik lidí to dělá? Já... víte,já ani nevím.

Já nejsem jako normální holka. Nenávidím twilight,nenávidím Lady Gagu,Justina Biebera a Miley Cyrus. Neřeším jakou barvou si nalakuju nehty. Neoblíkám se hodinu a půl. Ani se moc nelíčím. Ale přesto jsem holka - a jsem na to pyšná. Moc ráda hraju RPG hry. Většina holek je nemusí,a nemá je rádo. Věřím ve fantasy. Většina lidí ne. Chci se zavřít do jiného světa. Do světa,kde nebudu jen přebytečnou tunou odpadu.


Dračí doba není jednoduchá 13.díl

24. srpna 2011 v 14:23 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
,,Zůstali jsme jen my dva,prosím tě,nenechávej mě samotného!" řekne Alistair Danielle a poprvé se jí odváží podívat do očí.Z venku vypadá Danielle silně a drze. Vypadá,že se s nikým nepřátelí. Tuto podobu jí ale dala smrt jejich rodičů. Když se jejich oči střetnou,Danielle rychle uhne pohledem... ,,Vím,že se chceš pomstít.Za Duncana,za krále,za všechny. Znám ten pocit. Zemřeli mi rodiče." řekne vyhýbavě. ,,Tak mi pomož se pomstít!" řekne Alistair. Nejspíše si pomyslel,že má vyhráno. ,,Pomůžu jedině tehdy,jestli budeme mít plán." řekne Danielle a opře se o chatrč. Alistair se zamyslí. ,,Arl Eamon." řekne jen. ,,Arl Eamon?" zopakuje Danielle. ,,Arl z Rudoskalí?" nechápavě se na něj podívá. ,,Vychovával mně.Nebyl v bitvě u Ostagaru.Jestli mu řeknu...řekneme co Loghain udělal,určitě nám pomůže." řekne nadšeně. ,,Ano...Ale. Pamatuj že Loghain byl také čestný muž." připomene mu Danielle. ,,Eamon by nikdy nic takového neudělal.Na to ho znám až moc dobře." řekne Alistair.

,,Musí být i jiní,na koho se můžeme obrátit..." napadne Daniellu. ,,Jistě!" vykřikne Alistair tak hlasitě,že Danielle překvapením ucukne. ,,Ty dohody!Trpaslíci,mágové a dálští elfové se zapřísáhli že nám pomohou s Nákazou." vysvětlí jí Alistair. ,,Nevím jestli se do toho mohu zaplést," vyruší je Flemeth ,,Ale Arl Eamon,trpaslíci,elfové magové a bůhví kdo ještě,to už mi zní jako slušná armáda." dopoví. ,,Tak jdeš do toho?" zeptá se Alistair. On,i Danielle chápu,že vedení bude na ní. Danielle zdráhavě přikývne. ,,Dovolíte-li,dám vám ještě jednu věc." ušklíbne se Flemeth. Mezitím přijde Morrigan. ,,Kuře už je hotové,matičko." řekne. ,,Šedý strážci odcházejí,a ty půjdeš s nimi." ,,To je taková škoda..." začne Morrigan,ale pak si všimne druhé věty. ,,Co?" zeptá se vyděšeně.

Recenze Dragon Age: Origins

24. srpna 2011 v 11:49 | Ansa_CeCe |  Celebrity
Tak,víte jak je hra Dragon Age úžasná? Ne? Tak to máte pěknou smůlu. Před deseti lety přišlo studio Bio Ware s něčím,co se zapsalo do historie her. Ta hra je Baldurs Gate. Od vydání Baldurs Gate II lidi netrpělivě čekají s čím je studio Bio Ware překvapí tentokrát. A tentokrát to byla hra,kterou jsem si nesmírně oblíbila - hra Dragon Age Prameny.

Hra Dragon Age:Prameny je RPG hra jaká má být. Na začátku máte výběr pohlaví i vzhledu. Mnoho RPG her mají možnost několika konců. To má tato hra také - ale studio to vzalo i obráceně. A máte dokonce z výběru několika začátků. Na začátku máte výhradně méně ras,za které byste mohli hrát,ale ne že by mi to nějak vadilo. Výběr rasy bude hodně vidět na průběhu hry. Rasy máte tři: Člověk,elf a trpaslík. Podle rasy se vám dostanou dvě nebo jeden pramen. V překladu to znamená,že člověk mág bude začínat jinde než elf válečník, a po někaké hodince hraní se to spojí.


Nový lay

22. srpna 2011 v 15:17 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Tak jsem se lidi rozhodla udělat new lay. Tentokrát ty dvě hlavní postavy jsem já :). Ale chtěla jsem tam mít i mé oblíbené hvězdy... Vo-la-la! Dess se mnou a hvězdami! :*
Náhled: Ehm... To vám nestačí dess na blogu? Fajn,pro slepce je náhled tady.
Spokojenost: 10000%!! :) Moc se mi líbí! Ale neudělala bych ho bez tebe *Lady-Smile^^ ! Mám tě moc ráda!:)
Kdo jsou na dessu: Já :*. Potom Kesha,nej kapela The Veronicas a nejnejnej seriálu Záhada Anubisova domu . (Ou,v googlu jsem vyjela první! :) )
A teď vám dám nějakou písničku...Tak co kdybych udělala radost nejnejnej kamarádce? Zde máš Lady Gaga - Judas! :*


Dračí doba není jednoduchá 12.díl

22. srpna 2011 v 14:01 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Danielle se nedůvěřivě podívala na Morrigan ale odešla z chatrče. Tam uviděla Alistaira a tu ženu,co jim dala smlouvy. (8 díl.) Když si žena všimla Danielly usmála se. ,,Tady máš tu svojí šedou strážkyni. Příliš se bojíš,chlapče." řekne směrem k Alistairovi. Alistair se otočí směrem k Danielle. Chvilku jen zírá,pak zamrká. ,,Ty...Ty žiješ!Já myslel...že tě opravdu dostali!" řekne s hlasem,ve kterém je cítit úleva,a Daniella si toho samořejmně všimla. ,,Bál si se,že zůstaneš sám,že?" řekne skoro posměšným tónem. Alistair si toho tónu všiml a zamračil se. ,,Duncan je mrtvý. Šedí strážci,dokonce i král..." větu nedokončí. Danielle se na něj podívá zvědavým pohledem,ale pak se podívá na Flemeth. ,,Tak." skončí rozhovor s Alistairem. Pořád je ještě zraněná,a nemá náladu poslouchat jeho výčitky svědomí. A ostatním lidí to ale vždy tolerovala. Ale nechtěla to řešit. ,,Proč jste nás zachránila?" zeptá se. ,,Jak se vlastně jmenujete?" přeruší jí Alistair.

,,Jména jsou pěkná,ale zbytečná věc." řekne směrem k Alistairovi. ,,Můžete mi ale říkat Flemeth." dopoví. ,,TA Flemeth?" zeptá se nevěřícně Alistair. ,,Takže vy jste čarodějnice,že?" zeptá se. ,,No,pár kouzel umím,ale myslím že jsem vám dobře posloužila." vyhne se Flemeth otázce,potom se podívá na Daniellu. ,,No,nemůžeme nechat všechny šedé strážce zemřít,ne?" zeptá se překvapeným tónem. ,,Ale co my s tím?" zeptá se Danielle. ,,Jsme POUZE dva." připomene jí. ,,Pokud si myslíte,že v malém množstí nemáte šanci,bitva je předem prohraná." řekne Flemeth. ,,Pravý šedý strážce je tu Alistair,ne já!" Danielle se z toho pokouší vyvlíct... Ale povede se jí to?

Prázdniny se pomalu chílí ke konci...

20. srpna 2011 v 21:18 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Prázdniny se pomalu chílí ke konci. Tak,začnu s mým ,,konečním" článkem.

Cože jsem to stihla?
  • Stihla jsem se přihlásit na Andor.
Andor je RPG stránka. Musím říct že jsem do RPG her blázen. Takže,jsem kvůli tomu strašně šťastná. Začínám být na něm strašně závislá. Děkuju Dragell! :)
  • Stihla jsem se přihlásit na NosTale
NosTale je online RPG hra. Je to trochu jiná hra než Andor, je to hra,kterou musíš stahovat. Je to bezplatné. Nechci dělat reklamy,ale podívat se můžete zde.


Dračí doba není jednoduchá 11.díl

19. srpna 2011 v 12:22 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Danielle vykřikne při pohledu na zlobra a Alistair ihned zaútočí. Danielle vytáhne luk a začne na zlobra střílet. Po minutách boje zlobr padne k zemi. ,,Oheň!" připomene Alistair Danielle. Danielle hned zapálí oheň. Král bojuje po boku Cailana. Když Loghain uvidí signální oheň,udělá opačnou věc než udělat měl. ,,Zavelte na ústup." řekne velitelce. Ta se na něj nevěřícně podívá. ,,Ale co král?Neměli bychom..." začne ale Loghain jí přeruší.,,To je rozkaz!" připomene jí. Velitelka se otočí k vojsku. ,,Ústup!" vykřikne. Král bojuje,ale král ucítí něco co ho vyděsí. Zlobr přiběhne a vezme krále. Hodí ho někam hodně daleko. Král se svalí mrtvý k zemi. Duncan se podívá na zlobra a zaútočí. Musí se pomstít. Koukne na oheň a vzpomene si na ty dva. Podívá se na zplozence a...

Danielle se otočí za zvukem. Zplozenci přiběhli. Celá horda. Pustí na ní šípy a ona se svalí k zemi. Vzbudí se. Kolem sebe má knihovnu a tam vidí... Morrigan? Morrigan se otočí k Danielle. ,,Á,otevřela si oči. Matka bude potěšena." řekne mile. ,,Ehm... Ano, pamatuji si tě.Jsi to děvče z pustiny." řekne,ale každy ví,že děvče není. Morrigan je jako Danielle 18. ,,Morrigan,abys nezapoměla." připomene Danielle. ,,Mimochodem,nemáš zač." řekne. ,,Co se stalo?" zeptá se Danielle. ,,Kam ti sahá paměť?Pamatuješ si jak tě mám matka zachránila?" zeptá se. ,,Ne." odpoví jí Danielle. ,,Proměnila se v obrovského ptáka a vzala vás z věže." popíše jí to Morrigan. ,,Ale...Proč nás zachránila?" zeptá se Danielle. ,,Nevím. Sama bych zachránila krále.Je za něj více peněz." řekne Morrigan ironicky. ,,Víš,bývala jsem šlechtična." zamyslí se Danielle. ,,Připuštím chybu." řekne Morrigan a uvolní jí cestu k východu z chalupy.

Dračí doba není jednoduchá 10.díl

17. srpna 2011 v 12:10 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Danielle se z kalichu napije a ztratí se jí zorničky. Ucítí strašnou bolest, ale nedusí se. Místo toho upadne do bezvědomí. Když se vzbudí, nad ní stojí Duncan a Alistair. ,,Hotovo.Jsi šedá strážkyně." dokončí přijímání Duncan. ,,Jak se cítíš?" zeptá se jí Alistair. ,,Jsem...V šoku." přizná se Danielle. ,,Hold." řekne Duncan. ,,Měla jsi sny?Já měl po přijímání strašné sny!" řekne Alistair. ,,Ano." odpoví mu stručně Danielle. ,,Tak...Jsi připravená jít na setkání s králem?" zeptá se Duncan. ,,Jaké setkání?" zeptá se. Potom se ale otřepe. ,,Pořád jsem ale v šoku." připomene Duncanovi. ,,Smrt se nepřijímá lehce. A už vůbec ne tak brutální." odpoví Duncan a otočí se k setkání. Alistair si vezme jejího psa a odejde k stanu. Danielle nemá jinou možnost. Oklepe se a dohoní Duncana. Cailan (Pardon,král Cailan!) se mezitím dohaduje s Loghainem. Loghain se podívá na mapu. ,,Vojska budou bojovat vepředu." řekne a ukáže na mapu. ,,A co si pamatuju, ty po zapálení ohně zaútočíš z boku." dopoví Cailan.

,,Udělá to ta nová šedá strážkyně a Alistair." řekne král na otázku,kdo zapálí oheň, a podívá se na Daniellu. ,,Jestli to není nebezpečné,udělám to sama." nabídne se Daniella. ,,Ne." odmítne její návrh král. ,,Bude lepší,jestli půjdete oba." řekne. Danielle se podívá na Duncana. ,,Vaše výsosti," začne Duncan když si všimne Daniellinýho pohledu. ,,Měl by ste zvážit příchod Arcidémona." připomene Cailanovi. ,,Nejsou tu proto tví lidé?" zeptá se Cailan. Danielle stačí málo aby na krále nevykřikla. Ale otočí se a půjde k Alistairovi. Bez loučení. Normálně by se určitě král naštval, ale ona má také veliké postavení. Přijde k Alistairovi a všechno mu poví. Bitva začala. Danielle s Alistairem rychle běželi k věži. ,,Věž!Zaútočili na ní!" vykřikne stráž. Danielle ani chvilku neváhá a běží až na vrchol...A tam na ní čeká Zlobr.

Dračí doba není jednoduchá 9.díl

15. srpna 2011 v 11:52 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Danielle přišla k Duncanovi. ,,Výborně. Uspěla jsi?" zeptá se. ,,Ano." odpoví mu Danielle. Podá mu tři lahvičky krve, ale smlouvy si nechá u sebe. ,,Dobře. Začneme." řekne. Alistair se otočil, všichni s ním, a dovedl je do chrámu - kde mělo být přijímání. ,,Hele...Čím víc se o tom dozvídám,tím méně se mi to líbí." řekne sir Jory. ,,Pokus se nepočůrat do kalhot před tím než vůbec začneme." řekne s ironií Daveth. ,,No,ale prostě..." ,,Ale prostě co?" zeptá se Daveth. ,,Jsem nestál proti nepříteli,proti kterému jsem nemohl použít svůj meč." odpoví mu Jory. ,,Mě se zdá že jsem tady ze všech nejstatečnější - a to jsem k tomu žena." vmíchá se do rozhovoru Danielle. ,,Možná zemřeš. Možná všichni zemřeme. Ale jestli někdo neporazí nákazu, zemřeme určitě." řekne Daveth,a tím rozhovor končí. Po chvilce přijde Duncan. ,,Můžeme začít." řekne. Vezme tři lahvičky a nalije je do kalichu. ,,My budeme pít krev...těch nestvůr?" zeptá se Jory vyděšeně. ,,Tak,jak to před námi udělali první strážci. Tak jako jsme to před vámi udělali my." řekne a vezme kalich. Namíří ho směrem k Davethovi.

Daveth neucovne. Vezme kalich, a pomalinku se z něj napije. Chvilku se nic neděje. Potom se začíná dusit, jeho krk začíná strašně bolet, a Davethovi se podlomí kolena. Spadne a za každou cenu se pokouší nadechnout. ,,Je mi to moc líto." řekne Duncan,a všichni pochopí že Daveth zemřel. ,,U stvořitele!" vykřikne Jory. Duncan namíří kalichem k němu. Jory couvne. ,,Ale já mám...ženu a děti...Kdybych věděl že to tohle znamená..." začne ale Duncan ho přeruší. ,,Už není cesty zpátky." řekne. Jory se nedá,vytáhne meč. Duncan podá kalich Alistairovi a vytáhne dýku. Zaútočí na Joryho a za chvilku ho porazí. Když do něj zapíchne dýku,z jeho úst jako minule vyjdou slova: ,,Je mi to moc líto." Potom se otočí k Danielle. ,,Přijímání stejnak nekončí." řekne a podá jí kalich.Danielle sice couvne,ale kalich si vezme.Napije se a...

Photoshoot 0.1.

15. srpna 2011 v 11:11 | Ansa_CeCe |  Photoshoot
Novej a první photoshoot se mnou je na světě.Tak...Můj názor?Na každé fotce vypadám děsně - na jedné držím mikrofon jak opilá,na druhé mám prasečí nos a na třetí...No...Ta je snad jediná povedená :DD.

Dávám sem upravené fotky.Jestli chcete shlédnout originál,pod fotkou je vždy odkaz.DALŠÍ V CČ...


Recenze Dragon Age II

14. srpna 2011 v 20:39 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Další recenze.Tuto hru jsem dohrála a tak...Jdu sem napsat svůj vlastní názor.Je to ale názor 12-leté puberťačky,pls nezabíjejte mě za to!:DD

Recenze,dříve než jsem ji začala hrát,byly přínosné.Lidem se ta hra líbila.Na komentáře jsem kašlala.A to byla chyba. Ano,začátky hry byly skvělé - bitvy se mi líbí.Popravdě,bitvy se mi líbily celou hru. Ale... RPG hra,za kterou se pokládá, znamená...Něco jiného. Znamená to,že rozhovory a příběh bude na úroveň. Ano,příběh je sice na úrovni,ale myslím že rozhodnutí na vás bylo asi 3 krát. (Na konci prvního, druhého a třetího dějství.) Narozdíl od jedničky, kde na vás bylo prakticky všechno na každém kroku. A to se mi právě líbilo. Zde snad každý úkolový rozhovor vyústí v boj. Příběh je předen dán. To narozdíl od jedničky - kde je asi deset (více) konců,prostředků i začátků.

Více v cč.
 

5 Pro mě nej songů...

13. srpna 2011 v 13:59 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Každý má své styly...A já?Jen se koukněte...

The Veronicas - Untouched


The Veronicas - Popular


Selena Gomez - When The Sun Goes Down


Lady Gaga - Fashion


The Veronicas - When It All Falls Apart


Prošla jsem velkou cestu...Která je ale bez konce.

12. srpna 2011 v 11:34 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Grrr...Chci abyste stejnak hodnotili moji recenzi,takže to je POVINNÉ!:DD

Nad tímto zamýšlením mě donutila SONB.Já jsem se o ní nezajímala. A vyhrála.Víte,porazit lidi,co o hlas křičí třeba do ameriky (nepřeháním) je velká věc.Myslím (vím) že můj blog,a že já sama,prošla mnoha změnama.Dokázala jsem projít cestu od oslavy z jednoho článku a jednoho človíčka,přes oslavy přes 20 lidí,až do ,,normálu" 70 lidí.Myslím,že kdybych se ohlédla,vyděla bych to. Všechno. Tu malinkou holčičku co se pokouší kopírovat obrázky.Tu malinkou holčičku,co píše nespisovně.Tu malinkou holčičku,co (nerozbitým blogem) vidí 0 lidí a pokrčí rameny.Teď - jsem fakt zírala když jsem měla 0 lidí.Ale pořád zírám když mám lidí 122.

Neříkám,že chci být slavná.Chci,aby můj blog lidi bavil.Nejsem ale ,,holčička" co se maluje růžově. (Nic proti.) Miluju RPG hry (Ne online,ale DVDéčkový.),černé,tmavé líčení.Ale styl mám šílený.Chci aby zde lidi (stejně šílení) našli,co chtějí.A aby se jim tu líbilo.A holkám,co jim chybí líčení,ať prosím jdou na jiný blog :).No,tak,jsem drzá,no,a co já s tím?Když jsem s nej kamarádkou,je konec.Musím být milá.Když jsem ale na blogu,ta milá ,,Anička" odchází,a drzá,hloupá,možná i milá ,,Anna" vychází na povrch.


(Na ní se fakt moc dobře tancuje!PS:Blog občas blbne,jestli vám vyjede Avril,či někdo jiný,klikněte sem)

RECENZE FABLE III

11. srpna 2011 v 16:16 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Tak,rozhodla jsem se po dni napsat recenzi.Nebude velká,nýbrž hru teprv hraju,ale napíšu sem první pocity...A ty píšou opravdu málo lidí. No,tak jdeme na to.

Hra začíná opravdu neobvyklým způsobem. Úvodní videjko, které je ve většině her s hlavním hrdinou člověkem, zde je úvodní videjko se slepicí. Má být něco jako ,,ukázkou" revolucí, nýbrž se nedovolila uvařit. Bohužel (Co to tu kecám :DD) slepička bude spálená a jako černá nedokáže vlétnout na sochu. A už se vaří pro tyrane.

Vy budete hrát za prince (či princeznu). Já jsem si zvolila princeznu,proto vám začátek povyprávím z ,,ženského" pohledu. Vzbudíte se u sebe v pokoji. Vzbudí vás váš věrný komorník Jasper (Který se pak bude starat o vaší svatyni.) a s vámi vzbudí i vašeho ,,přítele",což je váš pes. Na začátku hry se bude jmenovat pes, ale během hry si ho můžete přejmenovat na jakkékoliv jméno,ale pozor:Váš komorník Jasper bude hodnotit všechno - dokonce i váš účes,jméno a oblečení.

(Celá recenze v cč)


Návrat do reality...

10. srpna 2011 v 10:57 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Když se řekne ,,návrat do reality"...Co si pod tímto pojmem představím? Tak za prvé...
Si představím počítač.Když hraju RPG hry (Nikoliv RPG hry které jsou Online,ale ty co jsou na PC...Například tato),tam se vždy něco děje.Tam vždy je něco JEN na tobě.Je na TOBĚ jestli svět přežije nebo zahyne...A já mám ráda pocit,že všichni zavisí na mě...A i když mě někdo,či něco porazí,mohu kliknout na NAHRÁT,a chybu upravit...Ale když jste v realitě a uděláte chybu,nemůžete život Nahrát...Nemůžete to zkusit udělat jinak,můžete o tom jenom přemýšlet...A proto,když hraju,si ten pocit užívám.Zbožňuju dialogy (rozhovory),kde můžu říci pouze jednu věc...Kde mohu dítěti pomoct,a kde ho mohu nechat zabít...A proto taky nenávidím větu...,,Musíš skončit!".Potom musím kliknout na Konec,a vrátit se znova do šedé reality,kde hodiny oddtykávají tik tak...A pořád stejnej a stejnej den,žijeme a žijeme.A mě už 12 let pořád (většinou) stejných dní unavuje...

Si představím sen.Ano,to si představí všichni (Většina).Když sním,může se mi přisnít noční můra (Pořád si pamatuju,jak se mi zdálo,že mou NNK přejel vlak...Brr.),a potom se může přisnít kráásnej sen!(Jsem zachránila svět :DD)A potom chceš ho přivolat za každou cenu zpátky...Ale nepovede se ti to.No,nevím jestli se vám to nějak líbilo,ale z nějakého důvodu si více představím (Jako jediná) Předstvím net...No,kritizujte,já mám ale na tomhle blogu sílu!:*

Dračí doba není jednoduchá 8.díl

9. srpna 2011 v 20:08 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Alistair už chce na Daniellu křiknout že tu nejsou sami,ale ta ,,dívka" to zvládne sama. ,,Ale...Ale...kohopak to tu máme?" zeptá se s úsměvem na tváři. Danielle se na ní podívá. Dívka má černý drdol, a fialové triko s koženou sukní. ,,Bandité,co chtějí hledat všemožné poklady v mé pustině..." zamyslí se. ,,Nebo vetřelci,co hledají něco v mé pustině plné zplozenců?" vymyslí druhou možnost. ,,Tak co?Bandita nebo vetřelec?" kývne k Danielle. ,,Vetřelec?" zeptá se Daniella s pobavením v hlase. ,,A že je ta pustina tvá?" zeptá se. ,,No." připustí dívka. ,,Já tuto pustinu znám tak dobře,že ji mohu považovat za svou. Můžeš tvrdit totéž?" zeptá se Danielly. Daniella pouze pokrčí rameny. ,,Řekni mi tvé jméno, a já řeknu to své." nabídne ta dívka. ,,Můžeš mi říkat Danielle." představí se Daniella. ,,A mě můžeš říkat Morrigan, jestli chceš." představí se Morrigan,jak už ví a jak už víte.

,,Že hledáte něco starého...Něco co už není?" zeptá se Morrigan. ,,Něco co už není?" zopakuje Alistair. ,,Ty jsi je ukradla! Ty čarodějnická, zlodějská lhářko!" vykřikne. ,,Ále...Ale.." usměje se Morrigan. ,,Já je neukradla. Byla to moje matka." řekne s úsměvem. ,,Tvoje matka?" zopakuje Danielle. ,,Děláš si srandu?" zeptá se. ,,I kdyby ano,vtipné by to nebylo,ne?" odpoví Morrigan otázkou. ,,Jasně..." řekne Alistair nenadšeně. ,,Je to čarodějnická,zlodějská a vtipná lhářka." opraví se. ,,Tady máte ty smlouvy. Spokojení?" řekne Morrigan,když přijde její matka. ,,To je čarodějnice!" vykřikne Daveth. ,,Čarodějnice?" zeptá se Morriganina matka pobaveně. ,,Morrigan vždy milovala tyhle příběhy... Ach,jak tančí v měsíční záři!" zarecituje pobaveně. ,,Tak,už byste měli jít." řekne Morrigan. ,,Ale,jsou to tví hosté!" připomene jí její matka.,,Dobře...Pojďte za mnou."řekne.,,Teda,jestli chcete." dodá směrem k Alistairovi.

Dračí doba není jednoduchá 7.část

9. srpna 2011 v 19:37 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
,,Jaké úkoly?" zeptá se vystrašeně Danielle. Duncan se na ní podívá a začne s vyprávěním. ,,Všechny z vás jsem vzal z čiré lítosti." začne a všechny si změří od hlavy až k patě. ,,Věřím, že jste dosti silní. Proto vám ihned řeknu první úkol. Budete muset bojovat se zplozenci. Musíte získat tři lahvičky krve." ,,K čemu?" přeruší ho Danielle. Duncan se na ní podívá ale pak pokračuje. ,,K samotnému obřadu.Potom vám řeknu více. " ,,A další úkol?" zeptá se Alistair. ,,Musíte získat staré pečeti šedých strážců." odpoví mu Duncan. ,,K obřadu?" odtuší Danielle. ,,Ne.Ale občas musíme lidem připomět to,co zapoměli." Danielle přikývne a odejde do pustiny. Daveth,Jorym (další rekruti) a Alistair šli poslušně za ní. Danielle zastavila, když něco uslyšela.

,,Kdo to je? Šedí strážci?" zeptá se hlas - strážce před nimi. Byl velice zraněný. ,,U stvořitele! Co se stalo?" zeptá se Alistair. ,,Zplozenci...Jen tak vystupovali ze země...Hrůza..." řekl a ukázal Danielle tři lahvičky krve. Danielle si jí bez okolků vezme a otočí se k Alistairovi. ,,Zkusme ho alespoň trochu ošetřit." řekne. Alistair přikývne a skloní se k strážci. ,,Slyšeli jste to?" zeptal se Jory zděšeně... ,,Celá četa válečníků pobita zplozenci!" vykřikne. ,,Ano. Ale aby jsi věděl," začne Alistair ,,My, šedí strážci dokážeme zplozence vycítit." řekne. ,,Vidíš?" řekne se smíchem Daveth. ,,I jestli zemřeš,budeš předem informován." řekne. ,,A to mě má jako uklidnit?" zeptá se Jory. Danielle naznačí rukou dost. Ale potom všichni uslyší šust listí. Jory se otočí k Alistairovi a ten zavrtí hlavou. ,,Ale...Když ne zplozenci,tak kdo?" zeptá se Danielle.Všichni se otočí směrem,odkud to znělo,a Danielle běží k truhle s pečetí. Je rozbitá. Nic tam není. A Alistair pomalinku začne rozeznávat postavu dívky před ním.

Dračí doba není jednoduchá 6.část

9. srpna 2011 v 14:24 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Bohužel mi to vychází více méně :DD.Takže dneska napíši asi ještě 3 části :DD. Chci mít její přijímaní z krku... :DD

Danielle za nedalekým sloupem vyslechla jejich rozhovor. ,,Copak šedí strážci nechtějí po věži kruhu už dost?" zeptá se nakvašeně. ,,Už jsi mě otravoval dostatečně." dopoví. ,,Áno, já vas otravoval doručením zprávy." dopoví šedý strážce. Tomu mágovi, nebo kdo to byl, to asi stačilo a naštvaně si vzal dopis. Když šel kolem Danielly, která už z úkrytu odešla tak jí od sebe odstkrl se slovy ,,Pozor ty jedna!" Danielle jenom sykla jeho směrem a přišla k Alistairovi. Alistair si jí nejspíše všiml a proto se otočil jejím směrem. ,,Víš,nejlepší na nákaze je,že sbližuje lidi." řekne. Danielle se zatváří překvapeně, ale pokusí se být milá. ,,Cítím to naprosto stejně." řekne. ,,Je to jako divadlo! Mohli bychom se držet za ruce a tancovat v kruhu! To je věc z které by zplozencům stály hlavy!" zasní se Alistair,ale pak se zase podívá na Daniellu. ,,Počkej,nesetkali jsme se někde? Nejsi náhodou další mág?" začne s otázkami.

Danielle se zatváří trošku dotčeně,ale jen ze srandy. ,,To byl tvůj den horší?" zeptá se. Alistair jenom zavrtí hlavou. ,,Ne.Jen chci vědět jestli ze mě někdo udělá žábu." řekne se zděšením. ,,Půjdeme za Duncanem?" zeptá se. Danielle přikývne. Mezitím se Danielle potká s jedním z rekrutů. Jeho jméno je Daveth,ale to si pamatovat nemusíte. ,,Á,rekrut. Představoval jsem si tě...Jinak." řekne. ,,Jak přesně?" zeptá se Danielle trošku překvapeně. ,,No,ne jako holku." řekne. ,,Je to jedno." pokrčí rameny Danielle. ,,Jestli mi budeš krít záda,udělám to i já,OK?" zeptá se. ,,Možná nejenom záda." zasměje se Daveth. ,,Nebo tě rovnou zabiju." řekne Danielle se smíchem. Potom přišli k Duncanovi. ,,Dobře." začne Duncan. ,,Dříve než vám dám úkoly..." dále Danielle už neposlouchala. Úkoly? Jaké úkoly? Začíná mít strach.

Dračí doba není jednoduchá 5.část

9. srpna 2011 v 13:58 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Danielle přišla k Duncanovi,který se nadechl. ,,Král má pravdu.Pár bitev jsem už vyhráli." řekne. ,,Ale přesto nevypadáš moc nadšeně." odtuší Danielle. Duncan se otočí a půjde směrem k Ostagaru. V polovině cesty se otočí,a ukáže Danielle, aby šla za ním. ,,Přesto ale nemohu vyřadit že by se mohl objevit arcidémon." řekne. ,,Kdo že?" zeptá se nechápavě Danielle. Duncan se znova nadechne a potom smutně řekne ,,Vůdce zplozenců. A típádem by byla nákaza." řekne. ,,No,ale proč to nepovíš králi?" zeptá se Danielle. ,,No,protože on by s tím asi nic nedělal." odpoví jí Duncan. Potom se zastaví uprostřed mostu. ,,Proč ne?" začne s otázkou Danielle. ,,Vypadá to že si šedých strážců váží." odtuší z rozhovoru. ,,Ano.." začne Duncan,ale jakoby si to rozmyslel změní téma. ,,Měli bychom začít s přijímáním." řekne směrem k Danielle. ,,Ehm..." začne Daniella... ,,Napřed by se mi hodilo teplé jídlo." řekne ironicky. Duncan se kupodivu zasměje. ,,Souhlasím. Stejně s rituálem nezačneme dříve než večer. "

,,Tak co mám dělat?" zeptá se Danielle. Duncan mezitím přišel až k samotnému táboru. ,,Projdi si tábor. Rozehlédni se. Potom najdi šedého strážce Alistaira. Jenom slib že nikam neodejdeš." dopoví svoje instrukce. Potom se podívá na jejího psa. ,,Myslím že tvého psa si vezmu. Vezmeš si ho zpět po přijímání." řekne. Psovi to nejspíš nevadilo, nýbrž vesela zaštěkala. (OK, psovi budeme říkat Julča )
Danielle si ani tábor prohlídnout nechtěla. Musela najít Alistaira, šedého strážce. Šla rovnou tam. Když tam ale přišla, ,,ten šedý strážce" se hádal s mágem. Danielle se schovala za nedaleký sloup. Jestli ten mág rychle neodejde, Danielle se asi vrátí za Duncanem s tím , že na žábu změnit nehodlá.

Sestra si Avril znelíbila ale já...

9. srpna 2011 v 11:19 | Ansa_CeCe |  Celebrity
Poslední dobou píšu jenom povídky :DDD.Ale nepřestanu s ní,bude ási nekonečná...Snad se líbí :D.Ále tenhle článek je o tom,jak jsem poznala Avril Lavigne...

Moje sestra měla narozky.Chtěla všechny albumy Avril Lavigne (No,vyjde to na mailand,ale 29 narozky...:DD),a bylo na mě abych je koupila.Bylo mi 11,takže jsem s tetou zašla do nákupu CDéček.Přijdu k jednomu,vytáhnu list,a kouknu na názvy albumů co mi napsal táta z internetu.Moje teta jde hledat nějaké starší album,a vedle mně je album...Už ani nevím :D.Vezmu si ho a začnu poslouchat.A co neslyším?Skvělé tóny.Skvělá hudba.Líbí se mi.A co že to bylo za písničku?

O rok později se o Avril začíná více mluvit.Vydala nové album Goodbye Lullaby a dělá různé rozhovory.To mě dožere k tomu,že si její album koupím,abych zjistila kdo že je tak dostal.Znova.Tóny co se mi líbí.Hudba co se mi líbí.Rozhodně si začínám říkat že Avril je fákt skvělá zpěvačka.Když se na ní zeptám sestry,ona řekne že už jí ráda nemá.Proč?Je to sice její věc,a asi bych ji měla poděkovat,že mě přivedla k suprové hvězdě - Avril Lavigne.A jakou-že písničku jsem poslouchala z toho alba?


Dračí doba není jednoduchá 4díl.

9. srpna 2011 v 10:49 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Danielle se nevěřícně podívá na Duncana. ,,Ale...Co pan Gilmor?" zeptá se,když si vzpomene na předešlý rozhovor. ,,Popravdě řečeno,ty jsi vždy byla mým favoritem." řekne Duncan s nepatrným úsměvem. Danielle se podívá na matku,potom na otce a nakonec na Duncana. ,,Já...souhlasím. Stanu se šedou strážkyní. Teda...Aspoň doufám." řekne se slzami v očích.
Matka odmítla odejít se slovy, že její místo je u otce. Do smrti, a ještě dál. Když Danielle odcházela, nemohla zadržet slzy. Ale musela se pomstít. Prostě musela. Když došli do Ostagaru,kde měl být nábor nováčků, Duncan a Danielle se potkali s králem. ,,Králi...nečekal jsem..." začal Duncan,ale král ho přerušil. ,,Královské uvítání?Snad sis nemyslel že by jsi přišel o všechnu zábavu?" zeptal se král. ,,To bych si nedovolil,vaše veličenstvo." řekl Duncan.

Potom se král podívá na Daniellu. ,,Nejmladší potomek rodu Couslandů?" zeptá se. ,,Myslím že jsme se ještě nepotkali osobně." řekl s úsměvem. ,,To ne." přitakala Danielle. ,,Jsem Danielle,vaše veličenstvo." představí se. ,,Přijel tvůj bratr...Ale pořád nepřijel tvůj otec." zamyslí se král. Danielle se zatváří překvapeně,ale pak dodá s ironií. ,,Opravdu?To se ale ještě načekáte." ,,Proč?" zeptá se král. ,,Je nemocný?Je v pořádku?" zeptal se. Danielle u každé otázky zavrtěla hlavou. Do očí se jí ale vyhrnuly slzy, takže Duncan pochopil, že je to na něm. ,,Vaše výsosti," začal, ,,Howe zaútočil na hrad Cousland a její otec s matkou zemřeli při obraně hradu." řekl. Král se při těchto slovech zatvářil, jako by dostal ránu. ,,Jak si mohl Howe myslet že z této zrady vyvázne?" zeptá se naštvaně, ale potom se otočí k Danielle. ,,Přísahám,že hned po bitvě tam pošlu mé vojska." řekne. Danielle se usměje a ukloní,jen nepatrně, nýbrž král odcházel. Když se ale otočila k Duncanovi, Duncan se tvářil velice vylekaně.Jako by měla někoho za sebou. Otočí se,ale nic,krom jejího psa tam není. Potom se otočí k Duncanovi, který ji kývne. Něco jí chce říct. Něco,co se jí líbit nebude.

Koukněte prosím...Moc to pro mě znamená

8. srpna 2011 v 19:59 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Jeden klik.Hotovo.Možná tam i zůstanete.O čem mluvím?O blogu mé kamarádky.Chce mít po prvé 50 návštěvku.Tak prosím,klikněte,a dejte mi světlo!Opravdu,oplatím čímkoliv!:)))Stačí napsat do komentářů,sice mám napsáno REKLAMY IGNORUJU,zde to ale neplatí...Jen napište že jste se koukli :))
KAM?SEM!

Dračí doba není jednoduchá - 3 díl

8. srpna 2011 v 17:49 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Píšu jak o život,no :DD
Šíp se natahoval a Daniella stála a koukala. Nemohla nic dělat .Když už už chtěl pustit šíp podlomili se mu kolena. A za ním byla - její matka. Danielle chvilku zírala na svojí matku, v zbroji vypadala jinak. Ale na nic nečekala a společně porazili četu rytířů. ,,Jsi zraněná?" zeptá se po boji matka. ,,Ehm...Ne.Ty?" zeptá se Danielle. ,,Viděla jsi jejich štíty?" vyhýbá se matka otázce. ,,To jsou Howeovi muži!Proč by na nás útočili?" zeptá se. Danielle se zamyslí. ,,Vím proč." řekne. ,,Jestli za tím opravdu stojí Howe..." řekne matka naštvaně. ,,Kde je otec?" zeptá se najednou. ,,Nevím." pokrčí rameny Danielle. ,,Musíme ho najít." řekne její matka rozhodně. ,,A co...Orsina s Orenem?" zeptá se Danielle. Matka se zatváří zděšeně a Danielle už už otevírá dveře do jejich pokoje.

Konec. Jsou mrtví. ,,Ó ne!Který démon vraždí nevinné?" zeptá se její matka se slzami v očích. ,,To jim nedaruji." řekne Danielle rozhodně.Potom se otočí k matce. ,,Mamí,udělám to já.Je to příliš nebezpečné." nabídne se Danielle. ,,Ne!" zamítne její matka. ,,Nejsem jenom Orleisánská kytička!" (Země,ze které pochází). Potom bojovali,a tak,já se ale přesunu až když našli otce. Ležel na zemi,krvácel. ,,Bryci?Co je s tebou?Ty krvácíš!" řekne matka a ihned k němu přiběhne. ,,Howeovi....Muži....Dostali mě jako prvního....Duncan....Mě zachránil.Pokud se jim postavím....Nezvládnu to." řekne její otec mezi bolestivými výdechy. ,,Obávám se že má pravdu." řekne Duncan co přišel. Danielle kývne a otočí se k otci. ,,Odveď dceru... A mojí ženu do bezpečí...." poprosí její otec. ,,Dobře.Ale obávám se,že za to budu muset něco chtít." řekne Duncan. ,,Cokoliv...." ,,Tvá dcera je dobrou rekrutkou.Potřebuji ji naverbovat." řekne Duncan. ,,Rozumím." řekne její otec a podívá se na Daniellu. Na Danielle je teď její osud - zvolí smrt mezi rodiči,nebo život?

Dračí doba není jednoduchá - 2díl.

8. srpna 2011 v 12:50 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Danielle se na otce nechápavě podívala. Po chvilce přišel starší muž,byl plně ozbrojen a měl dva meče. Ten muž byl Duncan ,,Jsem poctěn,že mohu být přijat ve vaší hale." řekne. ,,Ehm...Šedý strážce?Zde?Jak to?" zeptá se arl Howe nervózně,takže už teď to začíná nahrávat že má něco za lubem. ,,Duncan přijel nedávno,neohlášený,nějaký problém?" zeptá se Brice. ,,Ehm...Ne,i když host takového postavení,a zde...Jsem v nevýhodě." vykroutí se arl Howe. ,,Milá,doufám že ti bratr řekl kdo jsou to šedí strážci?" osloví otec Daniellu. ,,Šedý strážci jsou řád válečníků,co náš zachránili před zplozenci.Ti zpolzenci jsou ti stvůry." řekne směrem k Howeovi. ,,Správně." pochválí jí otec. ,,Duncan přijel najít rekruta.Myslím že má zájem o pana Gilmora." řekne. ,,Mohu-li být tak smělý, tvá dcera je také schopným rekrutem." řekne Duncan. ,,Za jedno bych byl potěšen,ale mluvíte o mé dceři." řekne Brice. ,,Nemám zájem." řekne Danielle chladně. ,,A slyšíte?Nemá zájem." dopoví.

Nakonec z toho vyšlo,že Danielle musí jít za bratrem. Tak to i udělala. Když přišla k bratrovi,loučil se s jeho manželkou a synem. ,,Opravdu bude válka tatí?Přivezeš mi zpátky meš?" zeptá se malý Oren,to je jeho syn. ,,Říká se meč,Orene. A přivezu ti nejlepší co najdu." slíbí Fergus,to je Daniellin bratr. ,,Sestřičko!" řekne když si všimne Danielly. ,,Nějaké novinky?" zeptá se. ,,Ano." řekne Danielle. ,,Otec chce abys odej bez něj" dopoví. ,,Takže se arlovi můžu OPRAVDU opozdili." řekne Fergus. ,,Někdo by si myslel že chodí pozpátku." řekne ironicky. Mezitím přijdou jejich rodiče.Bylo všechno to loučení,a myslím si že nemá cenu o něm psát. ,,Naučíš mě bojovat,tetičko?" zeptá se Oren,když Danielle odcházela. ,,Klidně" řekne Danielle mile. ,,To má od tebe" řekne Orsina (Tak se jmenovala manželka jejího bratra). ,,Co?Já nic neřek" brání se Fergus. ,,Ty mi nikdy nic nedovolíš!" vykřikne Oren naštvaně. ,,Pšš!Orene." klidní ho Fergus. ,,Až přijedu,uvidíš meč z blízka,slibuju" slíbí.

V noci Daniellu vzbudí její pes. Najednou se otevřou dveře. ,,Paní!Hrad byl napaden!" vykřikne poslíček,ale zasáhne o šíp. Poslíček se svalí k zemi. Danielle se vystrašeně podívá na rytíře, a rytíř nepřemýšlí,pomalu natahuje šíp a připravuje se k výpalu, Danielle se bojí nejhoršího...

Doba dračí není jednoduchá - 1 část

8. srpna 2011 v 11:59 | Ansa_CeCe |  Dragon Age:Procitnutí
Není nic moc,a trošku dlouhá,ale prosím čtěte...A komentujte!
Danielle se zase vzbudila. Teda,jí samotnou vzbudil stráže,nýbrž její otec chtěl aby přišla do hlavního sálu. A kdo že ta Danielle je? Je to dívka z rodiny Couslandů - nejvlídnější rodiny ve Fereldenu hned po královské. A ve Fereldenu se bude dít celý náš příběh. A jak že si máte Daniellu představovat? Je to krásná 19-letá dívka. Má černé rovné vlasy které často nosí rozpuštěné,má lehké brnění a vždy u sebe nosí dvě dýky. A teď zpátky k příběhu.

,,Takže dneska pojedeme na tu výpravu,že?" ptá se Brice Cousland - její otec pana Howeo,což je starý přítel jejich rodiny. Kvůli bouřce se zdržely Howeoví můži,nebo to Howe aspoň tvrdí.,,Ano.Promiňte.Je to jenom má vina"řekne omluvným tónem arl Howe. ,,Ne,ne!"odsekne Brice. ,,Koneckonců i sám král o té bouři nevěděl,ne?"zeptá se Brice. ,,Ano,ale..." začne arl Howe,ale Brice ho přeruší. ,,Takže dohodnuto.Starší dítě pojede do bitvy a my společně - bok po boku - jako za starých časů." řekne.,,Ano.Ale to jsmě měli méně šedin.A bojovali jsme s Orleisánami a ne těmito...zrůdami.".Danielle neví co jsou ty zrůdy,jako to nevíte vy. Danielle mezitím přijde. Černé vlasy se pohupují na zádech a jako vždy má na tváři úsměv. ,,Á,milá.Neslyšel jsem tě přicházet" řekne její otec,ale potom se otočí k Howu. ,,Howe,pamatuješ si na mou dceru?" zeptá se.

,,Ano.Jak jsem mohl zapomenout?Vypadá to že z tebe vyrostla krásná a rozumná žena" řekne směrem k Danielle.,,Rád tě znovu vidím"dopoví. ,,A já vás"řekne Danielle. ,,Můj syn,Thomas,se na tebe vyptával.Možná příště bych ho mohl vzít s sebou." zamyslí se Howe.,,To by se mi líbilo" řekne Danielle mile. ,,Dobře.Tak příště.Pořád o tobě mluví,od té doby co tě uviděl na tržnici v Denerimu" usměje se Howe. ,,Každopádně"přeruší je Daniellin otec,,jsem tě přivolal z jedného důvodu.ALe předem:Přivolejte Duncana!"křikne strážím...

Budeš číst dál?
líbila se povídka?

Chci být slavná?

6. srpna 2011 v 18:30 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Včera jsem přemýšlela.Hodně přemýšlela.Ale nebudu vás hned nudit mou ,,inteligencí".(Doufám že chápete že je to sranda).Chtěla jsem být slavná.Chtěla jsem mít 100 komentářů jako lady vanilka.(PS:Nevím jak se to píše).Chtěla jsem být jako Annie.Ale když mi radila (i přesto moc děkuju,Anní!:*),pochopila jsem,že bych to nebyla já.SBénka,především co mě mají rádi takovou jaká jsem by mě ztratili.(Ne že by jim to tak vadilo)...Á tak jsem nemohla usnout a přemýšlela...

Takže jsem přemýšlela.Mám kamarádku,která oslavuje z jednoho komentáře.A pro mě už je málo 53 lidí.A kdybych měla 20,tak bych se asi zabila.A chci víc.A víc.Ale nestávám se pomalu mrchou?říkala jsem si.Koneckonců - můj blog nepatří meti špičky.Moje dessy nepatří mezi špičky.A já už vůbec nepatřím mezi špičky.A nikdy patřit nebudu.A víte co?Mě je to jedno.Jsem ráda na mém místě.A nechci být mrcha,co oslavuje 200 stovky lidí denně...Moje stránka sice NIKDY nebude nejnavštěvovanější....Ale pro mě bude vždy nejlepší stránka z celého světa.(Sorry,Sbéčka :) )

Takže odpověď na otázku ,,Chci být slavná?" je ,,Ne".A pro ty,co očekávali článek o Miley Cyrus,Lady Gaze a tak dále...Se hluboce omlouvám...Co to říkám?!Pro ty co očekávali článek o těch dvou a dalších...Ať si trhnou!(Jsem drzá,vím :DD)

Sestru už ne!:DD

5. srpna 2011 v 21:21 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Áno,tentokrát je nadpis k článku.(Teda...Aspoň doufám :DD).Zítra k nám přijede sestra a teta.Dobře,tetu nechme,ale o sestře vám musím něco říct.

Mé sestře je 29 (No jo :D).Víte,popravdě ani nevím kde pracuje,ale myslím že někde ve škole poblím mé školy pracuje jako učitelka fyziky na vysoké nebo střední...Vedle mně?Á,já se jí asi nezbavím!:DDAle především když přijede přijedou s ní i smích a posměšky mířené na mě...No,jsem mladší je mi jen 12 let...A žít se s tím dá,především když mezi tím vyrůstáš...

No,a víte že ani nevím proč o tom píšu článek?Možná protože nejsem inteligentní (Možná,ale potom nenastoupím na inteligentní gymnázium).Možná protože chci lítost (Vyloučeno.)A možná protože chci článek.
PS:Nechápu proč chcete grafiku,když potom píšete že málo píšu!:DD

No,takže máte článek.Přemýšlím jestli ten titulek je správný,nebo ne :DD.No,co,já za to nemůžu!A taky nemůžu za to že jsem neinteligentní vtíravá bytost.Co?Dotyčný to ví :DD

Rozvrhy hodin :)

4. srpna 2011 v 17:49 | Ansa_CeCe |  Nezařazené
Takže protože je škola za dveřmi,jsem si vyrobila nové rozvrhy...NEKOPÍROVAT!CHCETE-LI,NAHOŘE JE ODKAZ,VYTVOŘÍM VÁM UNIKÁTNÍ!:)


Á,jak já ho miluju!Ten si zabírám!:*


A tenhle je pro Kristu :).Přemýšlím,že ho nejspíše použije na nový školní rok,tak bych asi mohla smazat ty hodiny :)

Moderní život

4. srpna 2011 v 13:59 | Ansa_CeCe |  Můj deník
Pokouším se na to nemyslet.Ale fantasy miluju.Jenom občas mi dělá potíže oddělit fantasy svět od světa moderního.Áno,tady nejsou elfové,draci a tak dále...Ale občas mi dělá problémy tam nezadat školy,autobusy nebo mrakodrapy.

Musím říct že se mi zdá náš pokrok dostačující.Popradvě řečeno se netěším na notebooky velký jako palce,na létací boty nebo cestování do vesmíru.Stačí mi to.A nakonec nechci létat světem.Vlastně chci,ale ne díky supermoderním zařízením.Možná někoho to láká - ale mě ne.Nevím proč.Nemám facebook.Ani icq,ani skype.Nevím proč.Dokážu bez těch věcí žít.I když potom všichni mí přátelé sedí na facu,a když jsem s kamarádkou na jejím počítači (občas i na mém)Prostě řekne že blog ne a jde na face.Mě nechává.Mě nechává v světě mimo face a další sociální sítě.

Já se moc ráda uvězním v světě mimo všechny takové vychytávky.Pustím si písničky,sedím nebo ležím v posteli a přemýšlím.Vstanu,zkouším outfity.A musím říct že to všechno se mi líbí víc než sedět na facebooku a twiteru - aspoň jdu do školy v slušném oblečení,než kamarádky,které s kruhama pod očima přichází v teplákách.Ve skutečnosti (Aby se neukázali žadné takové komentáře)Vám nic nezakazuji.Říkám svoje názory.A myslím že na ně mám právo.Á,já zase nenapsala Nadpis správně...Hold,se musím ještě učit :).