Menu/Paparazzi: 1/Profil

(Je mi jedno, jak moc je tato písnička popová, rocková, rapová. Vkládám jí sem proto,
protože přesně vypovídá o mně a nejmenovanném člověku, o mojí situaci.)

Yeah...I am not afraid

22. listopadu 2011 v 17:56 | Ansa [Elissa] |  Můj deník
I'm not afraid (I'm not afraid)
To take a stand (To take a stand)
Everybody (Everybody)
Come take my hand (Come take my hand)
We'll walk this road together, through the storm,
Whatever weather, cold or warm.
Just let you know that, you're not alone.
Holla if you feel that you've been down the same road.Celou dobu si poslouchám písničku s tímto refrénem. Vzbuzuje ve mně zajímavé pocity. Vlastně mi i málo pomáhá. Nikdy jsem netušila, jak mi může jedna píseň změnit přístup k životu. Ano, přesně před jedním a půl rokem jsem ještě byla malá dívka holka ze základky. Netušila jsem, co život opravdu znamená. Ihned po nástupu a novou školu jsem vše pochopila. Každý večer mám strach z dalšího dne. Ne... Mám není to správné slovo. Lepší je "měla". Ano. Bývalá škola mě srazila na kolena. Jak, to někteří vědí a někteří zase ne. Ale to zde nechci vypisovat, možná, protože nechci, možná, protože nemůžu. A potom jsem opravdu chodila všude se strachem. Neříkám jen do školy. Ano, zhošila jsem se ve škole, ale musela jsem se držet. Protože jen tak bych se dostala na jinou školu... A jen tak bych si možná zachránila krk. Takže jsem do školy chodila. Se strachem, ale chodila. Na konci minulého školního roku jsem dostala neštovice. Doteď jsem za to pyšná, bůhví, jak bych závěrečné testy napsala. Ale za to jsem měla spoustu času na přemýšlení. A... nevyužila jsem ho. Až o těchto prázdninách jsem udělala zásadní krok. Nebudu tu říkat jaký. Už jsem ho tu naznačila dostkrát a myslím, že ho ještě mockrát naznačím. A právě ten krok toho hodně změnil. Ještě jsem chvíli byla pořád sražená na kolenou, potom, po nástupu na novou školu jsem si uvědomila, že to tak dále nejde. Ale ono je těžší vstát než se zdá. Ale pořád je těžší spadnout. A když jsem dokázala spadnout na dno, proč bych se nedokázala vyšplhat? A právě po této myšlence jsem jela znova do mučírny. Sluchátka v uších. A jednou... V pátek... Mi začne hrát dávno nepřehrávaná, přehlížená písnička. Not afraid. Napadlo mě jí vypnout, ale potom se rozezněl refrén. A především se mnou trhla slova... "Zakřičte, máte-li pocit, že jste sklouzli stejnou cestou." Ano, nebojím se. Přesvědčili jste mně. Může být hůř. Ale také mnohem, mnohem lépe. Sice mám znatelně horší nálady. Sice jsem teď ještě ve větších depresích. Sice jsem teď mnohem víc zamyšlená...

Omlouvám se za nesrozumitelný článek, který jste asi nečekali a ani nechtěli. Ale já si jednoduše vylévám srdce... Děkuju blogu a vám za to, že to je ještě v tomto světě možné.


[PS: Ne, přezdívka není překlik. Opravdu mám novou přezdívku. Podepsána vaše Eliss.]
[PPS: Ne... Pozastavení stále trvá.]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta co tě má nejvíc ráda, Aničko ! | 22. listopadu 2011 v 18:33 | Reagovat

Aničko.. já si teď nejsem jistá, jestli jsem tě těma mýma esemeskama spíš nezatěžovala než potěšila... Už to mezi náma není takový..Jaký to bylo...Jako to bylo na začátku školy.. Tajné SMS o hodiny, o přestávku kňučení o pomoc... Ráda bych tohle všechno vrátila zpět,ale stejně vpřed..Aničko,nejsi sama v depresích, nejsi sama na úplném dně...Neříkám ti, že jsi sobecká, to určitě ne..Bože,co já to píšu ... Neřeš mě,Aničko... Snad se to semnou i s tebou spraví ..

2 Ajvuš <3 ♥ | Web | 24. listopadu 2011 v 15:20 | Reagovat

Klidně si vylévej srdce, třeba tě povzbudím a ty budeš mít chuť znovu žít :))

3 zuzuku | Web | 26. listopadu 2011 v 15:42 | Reagovat

Ahoj mohla bych tě o něco poprosit tohle si prosím přečti

http://zuzuku.blog.cz/1111/vanocni-soutez-s-datartem-potrebuji-velkou-pomoc
Soutěžím totiž s Datártem o fotoaparát musim sehnat co nejvíce lidí kteří mi dají co nejvíce ozdob na můj vánoční stromeček více se dozvíš v tomto odkazu byla bych ti moc vděčná kdyby si mé přání podpořil/a kdyžtak taky nějak oplatím :-)

4 the-sweet-madness | Web | 3. prosince 2011 v 14:54 | Reagovat

No jasně Ráda tě tam vemu já :PP A pěkně do Peklíčka se mnou půjdeš :P* ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama