Menu/Paparazzi: 1/Profil

(Je mi jedno, jak moc je tato písnička popová, rocková, rapová. Vkládám jí sem proto,
protože přesně vypovídá o mně a nejmenovanném člověku, o mojí situaci.)

Oi,oi,oi!

9. prosince 2011 v 17:38 | Ansa [Elissa] |  Můj deník
Rozhodla jsem se na vás vylít mojí radostnou náladu - pesimismu jste si užili už dost. Měli byste za to dostat poděkování - a to nemůže být nic jiného než dokonalý článek mého radostného blábolení přeci! Opravdu jsem nevěděla, jak může být porušování pravidel zábava a sranda.


Žít stranou, bez jakkéhokoli ICQ, skypu nebo facu. Zdá se vám to jako nemožnost? Já jsem bez těchto věcí dokázala žít. Ale s náladou na úrovni mrazu, protože jako mí vrstevnící nemám v blízkosti krom blbců nikoho. Někdo mě šikanuje, někdo mě ignoruje, někdo mě nesnáší. Naopak v dáli [třeba Plzeň. ^^ Dobrá, kecám, taková dálka to zas není :D] jsou lidé, kteří mě chápou a mají mě rádi. A právě s takovými mohu komunikovat jen přes ICQ a nebo face. Jistě, jsou i jiné způsoby, tyto jsou ale asi nejlepší. Takže jsem porušila nejpřísnější pravidlo v naší rodině a ICQ a později i face jsem si založila. A víte co? Nelituji toho. Na těchto dvou věcech si závislost nevybuduju, ale přitom mi pěkně budou zlepšovat náladu. Ale to není jimi, to je lidmi, s kterými komunikuji a především... Riskem, který jsem udělala a vyhrála. ;)
Zjistila jsem, že je skvělé mít projektový týden. Díky němu jsme dokonce založily taneční kroužek <> a dneska jsme měli úžasnou, první hodinu. Je to strašná sranda a už se nemůžu dočkat příští hodiny... Jen doufám že ten další týden přežiju. Bude zase plný testů, testů, zkoušení a všeho podobného. Ach, jak to miluji. Ale jsme přeci na pozitivní vlně, ne?

A teď mě omluvte, po zatraceně krátkém článku jdu dodělat další věci. Já fakt dneska nemám múzu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PJ | Web | 10. prosince 2011 v 14:17 | Reagovat

:D Tak to je skvělé! Gratuluju ti! ;)
Také je dobře, že už máš lepší náladu. Mě nikdy nikdo nešikanoval, jenom u mě chvíli nastalo období, kdy mě nikdo neměl rád ve třídě, se kterým jsem se poprala tak, že jsem si sestavila seznam lidí od nás ze třídy a seřadila si je podle toho, jak bude snadně se s nimi bavit. Vždycky jsem se soustředila na jednu osobu, se kterou jsem se následně stala ...přáteli... (zní to divně :D) a přešla na další. Postupně se se mnou začali bavit všichni,ale pamatuj, že ty do té školy chodíš především kvůli sobě. Ty to chceš někam dotáhnout a k tomu ti nikdo z nich nepomůže. Když budeš mít dobré známky budeš moci jít studovat i do ciziny a taková amerika je tancem proslulá ;) :D a co budou dělat oni? Z holek budou možná štětky a z ostatních uklízečky a nebo budou dělat pouze nějaké podřadné práce v kanceláři a budou rádi za 20000 měsíčně. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama